Historia szkoły

o szkole

Historia szkoły

Powstaliśmy jako szkoła języka angielskiego dla dzieci z okolicznych osiedli (dzięki udostępnieniu przez proboszcza parafii św. Andrzeja Boboli ks. Jerzego Ważnego budynku katechetycznego na potrzeby szkoły).

Pierwsze kursy języka angielskiego przeprowadziliśmy w roku szkolnym 1992/93. Od tego czasu systematycznie poszerzaliśmy naszą ofertę organizując kursy dla młodzieży i dorosłych, a także oferując nauczanie innych języków obcych oraz przygotowując młodzież kończącą 8-klasową szkołę podstawową do egzaminów do szkół średnich. Obecnie prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach, łącznie z przygotowaniem do egzaminów maturalnych i międzynarodowych (FCE i CAE). 

Organem prowadzącym szkołę jest stowarzyszenie Towarzystwo Bobolanum (wpisane w KRS pod numerem 0000051621), organizacja non-profit, której głównym celem statutowym jest działalność edukacyjna. Szkoła mieści się w budynku położonym przy placu kościelnym Parafii Św. Andrzeja Boboli (dzielnica Czechów). Wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Lublina pod nr 82/P/N z dnia 2 czerwca 1999.

Portrait of students studying in bookstore together

Szkoła języka angielskiego

Szkoła Bobolanum

Otwórz drzwi do świata możliwości z naszą szkołą języka angielskiego! Czy kiedykolwiek marzyłeś o płynnym posługiwaniu się językiem angielskim? Teraz jest czas, by zrealizować te marzenia! Nasza szkoła oferuje dynamiczne i interaktywne lekcje, które sprawią, że nauka stanie się przyjemnością.

Nasi doświadczeni nauczyciele są gotowi poprowadzić Cię przez każdy krok nauki, zapewniając spersonalizowany program dostosowany do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z angielskim, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności, szkoła Bobolanum jest miejscem, gdzie osiągniesz sukces i miło spędzisz czas.

Dzięki naszym innowacyjnym metodom nauczania, uczysz się w sposób, który pasuje do Ciebie – przez rozmowy, gry, aktywności grupowe i wiele więcej! Ponadto, nasze dogodne godziny zajęć sprawiają, że nauka może być zintegrowana z Twoim napiętym harmonogramem i zajęciami Twojego dziecka.

Dołącz do naszej społeczności uczących się i otwórz nowe drzwi do kariery, podróży i nowych znajomości! Nie czekaj dłużej, zapisz się już dziś do szkoły Bobolanum i zacznij swoją podróż do biegłej komunikacji w języku angielskim.

Little kids schoolchildren pupils students running hurrying to the school building for classes

Uczymy języka angielskiego już od 1992 roku!

Jesteśmy jedną z najstarszych szkół językowych w Lublinie.

Newsletter

© Copyright 2024, Towarzystwo BOBOLANUM Szkoła Języków Obcych